About Me

About Me

My name is Magi Mai, international Psychic and Medium, based in Basingstoke, Hampshire. I am a registered member of The British Psychic and Medium Association (BP-MA).

Welcome to my website where you'll find all the information you need to learn more about my services and what I can offer you.

I am a highly gifted Psychic Medium with over 25 years worth of experience. I discovered my abilities as a teenager when I found a pack of Tarot cards and started performing readings without knowing the meanings of the cards. Everything came to me very naturally and felt like I had always done this. Since that time, I have realised that I am naturally gifted and as I explored more of psychic knowledge, I discovered that I poses further abilities such as reading energy fields and seeing one's aura.

I specialise in Tarot Cards, Lenormand Oracle Cards, Angel Cards and Numerology readings. As a medium I am also gifted in being able to pass on messages from your loved ones in the spirit world.

Whatever issues you may be facing within your life I am here to offer my support and guidance to help you in finding your best path. I offer warm, non-judgmental approach and make my clients feel comfortable and at ease during my sessions to find answers to their questions.

My readings are a unique experience, completely tailored to your individual requirements. I can offer face to face, telephone and video readings all over the world.Nazywam się Magi Mai, jestem wróżką i medium mieszkającą w Basingstoke w Wielkiej Brytanii. Od ponad 25 lat posługuję się Kartami Tarota, Kartami Lenormand, Anielskimi i numerologią. Mój dar odkryłam będąc dzieckiem, kiedy to natknąwszy się na karty tarota, zaczęłam rozkładać je przyjaciołom i rodzinie. Niesamowite w tym wszystkim było to, że intuicyjnie znałam znaczenie kart i potrafiłam przepowiadać z nich przyszłe wydarzenia.

Podczas mojej przygody z ezoteryką odkryłam również dar widzenia aury oraz komunikację z duszami zmarłych, które pragną przekazać wiadomości dla swoich bliskich.

W mojej pracy pomagam ludziom znaleźć drogę do szczęścia i miłości, pokazuję jak można rozwiązać problemy oraz jak osiągnąć sukces i spełnić marzenia. Moje wróżby są bardzo osobiste, indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta, naładowane pozytywną energią Wszechświata, mają na celu zainspirować klientów i pokazać to co jest 'niewidoczne dla oka'.

Jestem zarejestrowanym członkiem Brytyjskiego Stowarzyszenia Wróżek i Medium - The British Psychic and Medium Association (BP-MA).